Realizacje - Events

PROHIBICJAJedną z produkcji była impreza nawiązująca do kultury oraz wydarzeń lat 20 i 30 - Prohibicja. Gości przywitali przedstawiciele przedmieścia Nowego Jorku, zapraszali do kasyna i przejażdżki stylowymi samochodami z epoki, kelnerzy częstowali "nielegalnym" alkoholem owiniętym w papierowe torebki, itp.

Dodatkową atrakcją dla uczestników była zabawa przy akompaniamencie zespołu prezentującego utwory z musicali Chicago, New York oraz polskie przeboje przedwojenne.

Tuż przed północą rozpoczęły się przygotowania do akcji przemytu nielegalnego alkoholu. Członkowie mafii (w tym zwerbowani do organizacji goście) przystępują do rozładunku transportu. W międzyczasie wpadają w zasadzkę przygotowaną przez Policję. Wywiązuje się strzelanina, która kończy się pokazem pirotechnicznym.

Część pierwsza

Część drugaZŁOTE LATA HOLLYWOODOrganizujemy imprezy w stylu "Złote Lata Hollywood" mające charakter pikniku, nawiązujące do klimatu lat 50-tych, czasu, kiedy to nastąpił rozkwit amerykańskiej kinematografii. Stylowe samochody, stroje z epoki, znakomita gra aktorów, którzy przeniosą Państwa w magiczny świat tamtych lat. Całość imprezy uświetni zespół muzyczny, prezentujący hity, które niegdyś wykonywali Frank Sinatra, Paul Anka, Ray Charles, Louis Armstrong.

Oferujemy Państwu szereg gier, zabaw, konkursów ale przede wszystkim jesteśmy otwarci na Państwa indywidualne i oryginalne pomysły, które z przyjemnością zrealizujemy.

Zawsze dbamy o najmłodszych uczestników pikniku. Również im zapewniamy mnóstwo atrakcji.

Nasza oferta obejmuje także pełne zaplecze cateringowe, skomponowane według Państwa życzeń.


Część pierwsza

Część druga

Część trzecia